KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647069
nr 1364 7069
1700-/1800-tal, Batalj, främre orienten, ej signerad, 37x38 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:21:47
2.000 kr
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska